با موافقت دکتر حق دوست، معاون آموزشی وزارت بهداشت و به پیشنهاد دکتر سید ناصر استاد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی، شهریه ترم تابستانی برای تمامی متقاضیان شهریه پرداز با ۴۰ درصد تخفیف دریافت خواهد شد.

این تصمیم به درخواست مکرر دانشجویان مبنی بر کاهش شهریه، پشتیبانی از فعالیت های تحصیلی آنها در فضای مجازی و همچنین گسترش و فرهنگ سازی آموزش مجازی انجام پذیرفت.

دانشگاه علوم پزشکی مجازی به عنوان دانشگاه پیشرو در امر مجازی سازی برنامه های علوم پزشکی کشور، ضمن رعایت تمامی قوانین مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با بهره مندی از ظرفیت های آموزش مجازی و نیز در راستای پاسخ گویی جامع به نیازهای دانشجویان اقدام به ارائه برنامه ترم تابستانی ۹۹ کرده است.

با توجه به درخواست های مکرر تعداد زیادی از دانشجویان علوم پزشکی کشور و انجام مکاتبات متعدد با این دانشگاه مبنی بر برگزاری این برنامه برای دروس نظری کلیه مقاطع رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی به صورت آموزش مجازی تصمیم به اجرای دوباره این برنامه در تابستان ۱۳۹۹ گرفته شده است.

در این راستا ۱۴ گروه آموزشی مجازی برای ارائه ۵۲ عنوان درسی  برای رشته های مختلف علوم پزشکی تشکیل شده است و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور می توانند نسبت به انتخاب و گذراندن دروس مجازی اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

  • دیجی بنیان
  • خرداد 27, 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *