درباره ما

امروزه هدفمند کردن پژوهش به سمت حل مشکل یا تولید محصول و خلق ثروت موجب تغییر نگاه متولیان امر تحقیق و فن آوری در کشور شده است. برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه با ایجاد مدیریت های فناوری در دانشگاه ها با سرعت بیشتری به سمت تحقق عینی در حال حرکت است.

از حدود کمتر از یک دهه قبل با تدوین آئین نامه ها و قوانین شرکت های دانش بنیان، دانشگاه ها با سرعتی ولو کند اما رو به رشد به سمت تولید محصول و خلق ثروت در کنار تولید علم پیش می روند.  خوشبختانه این تغیر نگاه در سطح ملی و کلان موجب شکل گیری تعداد قابل توجهی از شرکتهای دانش بنیان در دل مراکز رشد دانشگاهی و پارک های علم و فناوری شده است. تولید و خدمات این شرکت ها با توجه به پایه ی علمی قوی تشکیل دهنده آنها به طور چشمگیری قابل توجه و مشکل گشا بوده اند. اما کار به اینجا ختم نمی شود و مسیر از ایده تا محصول در اینجا خاتمه نمی یابد .

در حقیقت مرحله نهایی در نیل به اهداف تعیین شده در این شرکتها فاز تجاری سازی است. تجاری سازی امری اساسی و علمی در حفظ و توسعه این نهضت در حال رشد خواهد بود.

شرکت مهندسی علم آوران کاسپین (دانش بنیان) به شماره ثبت 456032 و شناسه ملی 14004152711

 با همین نگاه و با هدف ایجاد یک نمایشگاه و فروشگاه دائمی برای محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت،  اقدام به راه اندازی جامع ترین سامانه فروشگاهی، نمایشگاهی و اطلاع رسانی با عنوان تجاری دیجی بنیان نمود. این سامانه نه تنها نسبت به معرفی محصولات و خدمات دانش بنیان به صورت پلت فرم اختصاصی با لینک ارتباطی بین تولیدکنندگان و متقاضیان دریافت محصول و یا خدمات اقدام نموده، بلکه با همکاری جوانان نخبه و اساتید دانشگاه نسبت به معرفی مراکز رشد، پارکهای علم و فناوری، معرفی رویدادهای سلامت محور، سامانه قدرتمند استخدام در حوزه سلامت و موضوعات مرتبط با حوزه سلامت فعالیت می نماید. ما متعهدیم تا فاصله بین تولید کنندگان و جویندگان خدمات و محصولات دانش بنیان و همچنین فاصله بین کارفرمایان و نیروی انسانی متخصص جویای کار را به حداقل ممکن برسانیم.کاهش زمان و هزینه، برقراری ارتباط موثر و بدون واسطه بین فروشنده و خریدار، امکان برقراری ارتباط مستقیم بین شرکت های مختلف را می توان از مزایای این مجموعه دانست. این موضوع شاید به نوعی موجب افزایش سرعت رشد فناوری از طریق میان بر شدن رسیدن به محصول نهایی از طریق خرید خدمت از شرکت های با فناوری مشابه و واسط شود.

دیجی بنیان رسالت دیگر خود را برقراری ارتباط موثر بین کارفرمایان و نیروی انسانی متخصص جویای کار می داند. آموزش قوانین و مقررات و راه های راه اندازی کسب و کارهای موفق فن آورانه با کاهش حاشیه ریسک های موجود در این بازار را باید از دیگر رسالت هایی دانست که دیجی بنیان بر دوش خود احساس می کند.امید است که این مجموعه بتواند با خدمات فروشگاهی، نمایشگاهی، کاریابی، کارآفرینی و آموزشی خود بتواند گامی موثردر جهت رونق کسب  و کارهای نوپای شرکت های دانش بنیان در سطح کشور عزیزمان ایران بردارد .

دیجی بنیان

افتخارات و مجوز های دیجی بنیان

مجوز های دیجی بنیان
مجوز های دیجی بنیان
افتخارات دیجی بنیان
مجوز های دیجی بنیان
افتخارات دیجی بنیان